תקנון

שעות פתיחה מרכז ההזמנות

ימים א’-ה': 09:30-14:00    16:00-18:00  ובמופע ערב ,בנוסף משעה לפני פתיחת המופע.

מוצ"ש: שעה לפני תחילת המופע

 

איחור להצגות

בהיכל התרבות אור יהודה מתחילים בזמן! הנהלת ההיכל עושה כל מאמץ להתחיל את ההצגות בשעה הנקובה. כדי למנוע אי נעימות ועמידה בתור, כדאי להקדים ולהגיע כחצי שעה לפני תחילת ההצגה. שימו לב - המאחרים יופנו למקומות הפנויים ביציע! על באי ההיכל לעבור בידוק ביטחוני ולהישמע להוראות הסדרנים.

 

קפיטריה

הקפיטריה בהיכל עומדת לרשותכם לפני ובהפסקות ההצגה, לא תתאפשר כניסת קהל לאולם עם דברי מאכל ושתיה.

 

גישה לנכים

בהיכל התרבות קיימים הסדרים מיוחדים המאפשרים דרכי גישה לנכים ולבעלי מוגבלויות.

 

כבדי שמיעה

בהיכל מותקנת מערכת הגברה לכבדי שמיעה. ניתן לקבל אוזניות שמע בערב ההצגה ללא תמורה וכנגד הפקדת תעודה מזהה.

 

רכישת מנויים וכרטיסים:

ניתן לבצע באתר האינטרנט: 

בטלפון: 03-7353555

כל גיל חייב בכרטיס לכל המופעים, כולל הצגות ילדים. לא תתאפשר כניסה לעגלות, לתינוקות ולילדים מתחת לגיל שנתיים. הצגות ומופעים רבים נוספים מגיעים להיכל באופן שוטף, כדאי להתעדכן באופן סדיר באתר האינטרנט בדף הפייסבוק או במוקד הטלפוני.

 

תנאי תשלום

רכישת מנוי: עד 5 תשלומים ללא ריבית. · רכישת כרטיסים עד 500 ₪: ללא תשלומים. · רכישת כרטיסים מעל 500 ₪: 2 תשלומים ללא ריבית.

 

איסוף כרטיסים

ניתן לאסוף כרטיסים שהוזמנו טלפונית בשעות הפתיחה, וכשעה לפני תחילת המופע - בקופת היכל התרבות. · הכרטיסים ימסרו למבצע ההזמנה בלבד בהצגת תעודה מזהה. · רכישה באשראי: חובה להגיע עם כרטיס האשראי באמצעותו נרכשו הכרטיסים.

 

הנחות

הזכאים להנחת חייל/נכה/סטודנט/ גמלאי מתבקשים להציג תעודה מתאימה לצורך קבלת ההנחה, במידה ולא תוצג תעודה כזו ייגבה הסכום היחסי להשלמת המחיר המלא של הכרטיס.

 

רכישה דרך המועדונים וועדי העובדים

בהיכל התרבות אין עמדת כרטוס למועדונים השונים, על הרוכשים לתקף את הזמנתם בעמדות הכירטוס ולהגיע עם הכרטיסים למופע. אין באפשרות ההיכל להפיק כרטיסים שנקנו דרך מועדונים.

 

כרטיס מנוי

כרטיס המנוי הוא כרטיס הכניסה להיכל התרבות אור יהודה, לכן חובה להציגו בכניסה לאולם. מחזיקי כרטיס המנוי יכולים לגשת ישירות לאולם, אין צורך לעבור בקופות (מלבד במופעי אמרגן). · כרטיס המנוי הינו כרטיס אלקטרוני שילווה אתכם בעת חידוש המנוי גם בעונות הבאות ומתעדכן בכל המופעים והפעילויות להם בוצעו רכישות דרך ההיכל גם אם אינם חלק מסדרת המנוי.

 

אובדן כרטיס מנוי

 במקרה של אובדן כרטיס המנוי, יש להודיע מיידית למשרדי ההיכל - ללא כרטיס מנוי לא תתאפשר כניסה להיכל. · על הנפקת כרטיס מנוי חדש יחויב הלקוח בתשלום של 15 ₪.

 

תנאי ביטול

ביטול עסקת כרטיסים בודדים: אפשרית עד 48 שעות לפני המופע. · ביטול/החלפת מופע במסגרת המנוי: אפשרית עד 24 שעות לפני המופע. * אנא שימו לב - אנו משתדלים, אך אין אנו מתחייבים, לתזכר לפני כל מופע במסגרת המנוי, אנא רשמו לפניכם את תאריכי המופעים השונים מראש. · אי הגעה, ללא ביטול, תחייב את המנוי במחיר מלא. · לא ניתן לבטל עסקאות שנרכשו באמצעות כרטיס מסוג דיירקט (direct).

 

ביטול מנוי:

ניתן לבטל מנוי עד 14 יום לאחר רכישתו, בתנאי שלא התחיל בפועל מימוש המנוי. ההחזר יתבצע בניכוי 5% או 100 ₪, הנמוך מביניהם. · באם נרכשו מופעים עד ליום הביטול, תשולם מלוא התמורה, ללא הנחת מנוי. · עונת המנויים תתקיים מאוקטובר 2019 ועד יוני 2020, יש לדאוג לממש את כל זכאות המנוי עד לסיום העונה.

 

דרכי ביטול

הביטול ייעשה בקופות, בטלפון, בפקס ובדוא״ל ומותנה בקבלת אישור במייל/ מסרון (sms) מנציג המכירה על הביטול, ללא אישור זה לא יתקבל הביטול. אין להשאיר הודעות ביטול במענה הקולי הטלפוני.

 

נשמח לעמוד לרשותכם, צוות היכל התרבות

 

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים